Screeningové PCR testy na COVID19

Screeningový PCR test na COVID19 - dne pondělí 24.1.

Screeningový PCR test na COVID19

Pro jednotlivce zdarma 2x do měsíce se zdravotním pojištěním.

Screeningový PCR test na COVID19 - dne pondělí 24.1.
Časy odběru 11:00 - 11:30
Volná kapacita 24 lidí
Hodnocení nehodnoceno
Výrobce/poskytovatel Elisabeth Pharmacon, spol. s r.o.
0 Kč
Objednat

Jedná se o DNA vyšetření na přítomnost koronaviru SARS-CoV-2. Výsledkem analýzy je zpráva, která obsahuje informaci, zda odebraný vzorek obsahuje SARS-CoV-2. K diagnostice je využívána technologie vyvinutá společností Elisabeth Pharmacon, která garantuje přesné výsledky. Pro detekci koronaviru je použito více cílů a metoda bezpečně identifikuje jako pozitivní všechny v současnosti známé typy mutací koronaviru.

Tento DNA test zjistí, zda v době odběru člověk vylučuje viry z oblasti dýchacích cest. Odběr provádí ve dvoře v sídle společnosti zdravotnický personál. Je třeba, aby se testovaná osoba dostavila v daný termín, pro který platí tato objednávka. Systém vygeneruje přesný čas s přesností na minuty v uvedeném časovém rozmezí v termínu, na který jste se objednali. Přesný čas odběru vám bude odeslán v mailu s potvrzením objednávky ihned po odeslání vaší objednávk

Samotného odběru se není třeba obávat. Již od počátku od dubna 2020 používáme velmi šetrný a zároveň velmi přesný způsob odběru, který je vhodný i pro děti.