Testování na COVID19 pro samoplátce

Testování COVID19 pouze samoplátci - dne úterý 30.11.

PCR vyšetření na koronavirus

Testování COVID19 pouze samoplátci - dne úterý 30.11.
Časy odběru 14:00 - 15:00
Volná kapacita 0 lidí
Hodnocení 100 %
Výrobce/poskytovatel Elisabeth Pharmacon, spol. s r.o.
814 Kč

Jedná se o DNA vyšetření na přítomnost koronaviru SARS-CoV-2. Výsledkem analýzy je zpráva, která obsahuje informaci, zda odebraný vzorek obsahuje SARS-CoV-2. K diagnostice je využívána technologie vyvinutá společností Elisabeth Pharmacon, která garantuje přesné výsledky. Pro detekci koronaviru je použito více cílů a metoda bezpečně identifikuje jako pozitivní všechny v současnosti známé typy mutací koronaviru.

Tento DNA test zjistí, zda v době odběru člověk vylučuje viry z oblasti dýchacích cest. Odběr provádí ve dvoře v sídle společnosti zdravotnický personál. Je třeba, aby se testovaná osoba dostavila v daný termín, pro který platí tato objednávka. Systém vygeneruje přesný čas s přesností na minuty v uvedeném časovém rozmezí v termínu, na který jste se objednali. Přesný čas odběru vám bude odeslán v mailu s potvrzením objednávky ihned po odeslání vaší objednávk

Samotného odběru se není třeba obávat. Již od počátku od dubna 2020 používáme velmi šetrný a zároveň velmi přesný způsob odběru, který je vhodný i pro děti.