ELISABETH PHARMACON

Postup objednání analýzy močových infekcí

Námi nabízené vyšetření zahrnuje nejpřesnější možný způsob detekce mikroorganizmů pomocí DNA diagnostiky, genotypizace a dalších mikrobiologických metod (kultivace, mikroskopické vyšetření apod.) Analýzy prováděné pomocí PCR Real-Time metody (tj. chlamydie Trachomatis, kapavka, mycoplasma nebo ureaplasma) mají nastavené množstevní slevy.

Postup jak správně objednat vyšetření z moče:

1. krok

Vyberte si vyšetření  v našem e-shopu. Běžně se v populaci nejvíce vyskytuje kombinace: chlamydie trachomatis + Neisseria gonorrhoeae (kapavky), které se projevují zejména výtoky z močové trubice. Dále papilomaviry (HPV) jsou doprovázeny bradavičkami (kondylomaty, resp. genitálnimi bradavicemi). Analýzu HPV si mohou korespondenčně objednat pouze ženy, u nichž odběr není komplikovaný. Pokud se objeví bradavičky v oblasti genitálií (penisu) nebo konečníku uz mužů, je nutné při objednávce analýzy HPV počítat s nutnou konzultací v naší laboratoři.

2. krok

Dokončete objednávku, ve které nezapomeňte uvést potřebné údaje pro vystavení zprávy. Objednávku můžete uhradit přímo v e-shopu pomocí platební karty. V opačném případě Vám zašleme na e-mail pokyny k bankovnímu převodu. Analýzy zpracováváme až po uhrazení ceny za objednanou službu.

3. krok

Zaslání odběrových souprav na adresu klienta. Jakmile je objednávka úplná, tj. i uhrazená, pracovníci laboratoře zašlou klientovi odběrové soupravy pro odběr vzorků.

4. krok

Odebrání vzorků podle zaslaného návodu. Součástí odběrových souprav je návod, který je nutné dodržet. Nezapomeňte vzorek označit číslem, který vám byl doručen v e-mailu. Pokud vám nepřišelo potvrzení přijetí objednávky e-mailem, do 10 min. od provedení objednávky, zkontrolujte si nejprve SPAM filtr (nevyžádanou poštu) a případně, zda jste uvedli správný e-mail. Případně nás kontaktujte, abychom vám předali číslo vzorku.

5. krok

Odeslání vzorku ke zpracování do laboratoře. Odeslání vzorků do laboratoře je poslední krok klienta.

Po zpracování analýz jsou výsledky zaslány klientovi e-mailem.