Testy Rakovinných markerů

Rakovinový marker AFP

Vyšetření rakovinného markeru AFP (Alfa-1-fetoprotein).

Rakovinový marker AFP
Dostupnost/doba analýzy 4-5 dnů
Hodnocení nehodnoceno
Výrobce/poskytovatel Elisabeth Pharmacon, spol. s r.o.
Katalogové číslo RM012
Rakovinný marker AFP
  • Rakovinný marker AFP
490 Kč
Objednat

V případě, že se potřebujete preventivně otestovat, doporučujeme Vám objednat si komplexní test rakovinových markerů, který lépe pokryje skríning než jednotlivé markery.

Komplexní test rakovinových markerů pro ženy zde:
https://www.e-gene.cz/komplexni-test-rakovinych-markeru-pro-zeny.html 

Komplexní test rakovinových markerů pro muže zde:
https://www.e-gene.cz/komplexni-test-rakovinnych-markeru.html

Tento test zahrnuje:

Vyšetření rakovinného markeru AFP (Alfa-1-fetoprotein) slouží ke skreeningu rakoviny jater, varlat a vaječníků. AFP může být zvýšen také při nenádorovém onemocnění jater, např. při cirhóze nebo žloutenky.

Jak se mohu nechat otestovat?

Pro analýzu je potřeba vzorek krve, ve kterém množství rakovinových markerů určíme.

Odběr krve v naší laboratoři:
Odběr probíhá v našem Laboratorním diagnostickém centru ELISABETH PHARMACON na adrese Rokycanova 4437/5, 615 00 Brno - Židenice. Test si objednejte přes internet a poté vyčkejte, až Vás telefonicky kontaktuje náš pracovník s konkrétním termínem odběru – telefonista Vám nabídne více termínů včetně ranních a odpoledních. Před odběrem dostatečně pijte tekutiny a nejezte mastné potraviny. Při návštěvě Vám naše zdravotní sestra odebere vzorek krve, který následně v laboratoři zpracujeme. Výsledky Vám odešleme na Vaši e-mailovou adresu do 4 až 5 pracovních dnů od přijetí vzorku do laboratoře. Odpolední odběry jsou přijímány následující den.

Krev odebraná Vaším lékařem:
Můžete k nám doručit krev odebranou lékařem. V tomto případě požádejte svého lékaře o odebrání krve do zkumavky s heparinem. Heparinizovanou krev je potřeba doručit osobně V DEN ODBĚRU ideálně po telefonické domluvě na adresu:
ELISABETH PHARMACON
Rokycanova 4437/5
61500 Brno – Židenice