Testování protilátek COVID-19

Připravili jsme pro vás jednu z nejpřesnějších dostupných diagnostik protilátek proti koronavirům. Jedná se o detekci pomocí plně automatické metody sendvičové ELFA (Enzyme Linked Fluorescent Assay) technologií vyvinutou francouzskou společností bioMérieux, která je proslulá nejpřesnějším testem pro detekci HIV na světě, který také v našich laboratořích provádíme.


Níže je možné si vybrat jedno ze tří vyšetření protilátek proti koronaviru – test na protilátky třídy IgM, test na protilátky třídy IgG nebo test na oba typy protilátek. Pro stanovení dostatečné hladiny protilátek pro rozhodování se před očkováním stačí provést test na protilátky typu IgG.


Dohromady IgM + IgG
Oba typy protilátek je možné detekovat 8 – 15 dnů po prvním pozitivním výsledku PCR (od začátku infekce) ve více než 96% případů. Po šestnácti dnech od začátku infekce dává pozitivní výsledek více než 99% vzorků. Hladina protilátek IgG proti spikovému proteinu stanoví hladinu protilátek po infekci a/nebo po očkování. Hladina protilátek IgG je udávána v jednotkách BAU/ml. Hladina IgG a hladina IgM je testována zvlášť a pro každý typ protilátek je uveden samostatný výsledek.


IgG
16 dnů od začátku nákazy dává pozitivní výsledek více než 96% vzorků. Test stanovuje hladinu protilátek proti spikovému proteinu, tedy nejen po infekci, ale také po očkování. Hladina protilátek IgG je udávána v jednotkách BAU/ml.


IgM
8 – 15 dnů od nákazy dává test pozitivní výsledek u více než 90% vzorků. Po šestnácti dnech od nákazy dává test pozitivní výsledek u více než 99% vzorků. Výsledkem testu je pouze informace, zda je vzorek pozitivní nebo negativní.

Protilátky COVID-19

Protilátky proti SARS-CoV-2
Vyšetření protilátek
IgM a IgG z krve
Cena 790,-

Protilátky IgG

Protilátky proti SARS-CoV-2
Vyšetření protilátek
IgG z krve
Cena 420,-

Protilátky IgM

Protilátky proti SARS-CoV-2
Vyšetření protilátek
IgM z krve
Cena 420,-