Vysoce komplexní analýzy vzorků využitím nejmodernější DNA technologie xMAP

XMAP vyšetření infekcí močových cest

Chlamydia trachomatis, Neisseria gonorrhoeae (kapavka), Ureaplasma urealyticum / parvum, Mycoplasma hominis, Mycoplasma genitalium, Gardnerella vaginalis, Trichomonas vaginalis, Escherichia coli, Klebsiella sp., Citrobacter sp., Corynebacterium sp., Enterobacter aerogenes, Enterococcus faecalis, Morganella morganii, Proteus mirabilis, Pseudomonas aeruginosa, Serratia marcescens, Staphylococcus aureus, Streptococcus agalactiae.

XMAP vyšetření infekcí močových cest
Dostupnost/doba analýzy skladem
Hodnocení nehodnoceno
Výrobce/poskytovatel Elisabeth Pharmacon, spol. s r.o.
Močové infekce
  • Močové infekce
2 790 Kč
Objednat

Upozornění: V případě, že užíváte běžná ATB, odběr moči na PCR vyšetření doporučujeme minimálně týden po ukončení léčby. Pokud jste byli léčeni ATB azitromycin, vyčkejte s odběrem 3 týdny po doužívání antibiotik.

XMAP vyšetření infekcí močových cest v naší laboratoři je velmi snadné - vyšetření zahrnuje analýzu vzorku moče. Za účelem analýzy je nutné se dostavit do naší laboratoře osobně, vzorek není možné posílat poštou. Na termín odběru moče je nutné se objednat, a to telefonicky na tel. 777 729 701 nebo na telefonu 542213851. Výsledkem tohoto vyšetření je laboratorní zpráva s přehledem níže uvedených patogenů, u kterých je uvedeno, zda je vzorek pozitivní nebo negativní pro uvedený patogen.

Analýza vzorku moče bude provedena pro tyto patogeny:

Chlamydia trachomatis
Ureaplasma urealyticum / parvum
Neisseria gonorrhoeae (kapavka)
Mycoplasma hominis
Mycoplasma genitalium
Gardnerella vaginalis
Trichomonas vaginalis
Escherichia coli
Klebsiella sp.
Citrobacter sp.
Corynebacterium sp.
Enterobacter aerogenes
Enterococcus faecalis
Morganella morganii
Proteus mirabilis
Pseudomonas aeruginosa
Serratia marcescens
Staphylococcus aureus
Streptococcus agalactiae

Jako výsledek obdržíte e-mailem laboratorní zprávu o tom, zda vzorek je negativní nebo pozitivní pro každý z uvedených patogenů. Laboratorní zpráva poslouží vašemu lékaři jako podklad pro zahájení léčby nebo pro další, například kultivační vyšetření. Vzhledem k tomu, že se nejedná o kultivační vyšetření, není touto metodou možné určit citlivost na antibiotika. Metoda slouží pro vyhledávání patogenů v moči.


Termín dodání výsledků je 5 pracovních dnů od přijetí vzorku moče do laboratoře.