Vysoce komplexní analýzy vzorků využitím nejmodernější DNA technologie xMAP

XMAP analýza na přítomnost DNA rizikových papilomavirů

Analýza vzorku moče nebo stěru z močové trubice, vagíny, z rekta, postižené tkáně apod. na přítomnost rizikových variant lidských papilomavirů.

XMAP analýza na přítomnost DNA rizikových papilomavirů
Dostupnost/doba analýzy skladem
Hodnocení nehodnoceno
Výrobce/poskytovatel Elisabeth Pharmacon, spol. s r.o.
Papilomaviry
  • Papilomaviry
2 350 Kč
Objednat

Analýza vzorku moče nebo stěru z močové trubice, vagíny, z rekta, postižené tkáně apod. na přítomnost rizikových variant lidských papilomavirů (HPV 6a, 6b, 11, 16, 18, 26, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 53, 56, 58, 59, 68, 66, 70, 73, 82). Zákazník obdrží e-mailem zprávu o tom, zda vzorek je negativní nebo pozitivní. V případě pozitivity zpráva obsahuje specifikaci typu prokázaného HPV. Zpráva následně slouží lékaři jako podklad pro zahájení léčby.

Více informací o močových infekcích, příznacích, diagnostice a léčbě naleznete na:

www.mocoveinfekce.cz

Jak si správně vybrat analýzu?
Testování HPV u žen
Odběr můžete provést sami naprosto bezbolestně pomocí stěrového tampónu nebo požádáte vašeho gynekologa.

Odběrová souprava obsahuje odběrovou štětičku a zkumavku. Vzorek odešlete poštou do naší laboratoře, nebo jej po telefonické domluvě předem donesete osobně. Po doručení vašich vzorků k nám do laboratoře, provedeme analýzu a na váš e-mail vám zašleme zprávu o výsledku. Tato zpráva v případě pozitivity obsahuje i výčet typů a množství nalezených HPV. Ve zprávě je také uvedena možnost využití očkování proti HPV.

V případě, že si přejete osobní návštěvu, objednejte se telefonicky na tel. +420 777 729 701. Cena za konzultaci je 605 Kč vč. DPH. Konzultace je poskytována k diagnostice a přenosu HPV, nikoliv k léčbě HPV (léčbu neposkytujeme).

U žen, které jsou pozitivní na HPV virus, je vhodné provést analýzu na Chlamydia trachomatis. Ukazuje se, že souběžná infekce HPV virem a chlamydiemi násobně zvyšuje riziko onemocnění rakovinou děložního čípku.

Testování HPV u mužů
Test na papilomaviry se u mužů provádí pouze ze stěrů (z kůže a/nebo sliznic), které musí provést náš specialista při osobní konzultaci. Odběr provedený stěrem dle nejnovějších poznatků je naprosto bezbolestný (bez použití jehel a skalpelů) a přitom zajišťuje 100% validní výsledky. Objednávejte se telefonicky na tel. +420 777 729 701. Analýzu si nemusíte předem objednávat. Stačí si dohodnout termín konzultace, během které objednávku analýzy připravíme a provedeme odběr vzorku.

Testování HPV z dutiny ústní nebo z análního otvoru (obě pohlaví)
Na základě online objednávky vám bude na vaši e-mailovou adresu zaslána proformafaktura a po jejím uhrazení převodem z účtu vám bude odeslána odběrová souprava s návodem (pokud službu uhradíte platební kartou, zahajujeme zpracování objednávky ihned po jejím doručení). Odběrová souprava obsahuje tampón a stabilizátor, který uchovává virovou DNA při pokojové teplotě minimálně po dobu jednoho týdne. Odběr vzorku si můžete provést sami. V případě, že si odběr nechcete provést sami, můžete se telefonicky objednat do naší laboratoře. Po doručení vašich vzorků k nám do laboratoře, provedeme analýzu a na váš e-mail vám zašleme zprávu o výsledku pro vašeho lékaře. Tato zpráva v případě pozitivity obsahuje i výčet typů a množství nalezených HPV.

Více informací o močových infekcích, příznacích, diagnostice a léčbě naleznete na:

www.mocoveinfekce.cz

Termín dodání výsledků od doručení vzorku do laboratoře je 10 pracovních dnů.