Genetické testy

Vítejte v našem Laboratorním diagnostickém centru Elisabeth Pharmacon, kde vám nabízíme širokou škálu genetických testů na celiakii, laktózovou intoleranci, Bechtěrevovu chorobu, trombofilní mutace, věkem podmíněnou makulární degeneraci a Alzheimerovu chorobu. Naše testy jsou snadno proveditelné a bezbolestné, protože se provádí ze stěru z ústní dutiny, který lze zaslat poštou, takže není třeba návštěva našeho centra. Prozkoumejte své genetické predispozice a získejte klíčové informace pro své zdraví.

Test dispozic k artritidě po borelióze

Dodání 14 dní
Hodnocení nehodnoceno
Cena 2 190 Kč

Náš nový unikátní genetický test dokáže odhalit predispozice člověka k vývoji autoimunitních chronických kloubních zánětů - artritidě po prodělání lymské boreliózy.

Genetický test celiakie

Dodání 14 dní
Hodnocení
Cena 2 190 Kč

Komplexní test na odhalení genetické predispozice k celiakii, který vychází z aktuálních doporučení odborných společností a referenční laboratoře.

Genetický test makulární degenerace

Dodání do 30 dnů
Hodnocení nehodnoceno
Cena 2 190 Kč

Věkem podmíněná makulární degenerace způsobuje nevratné poškození oční sítnice, které vede k poškození zraku až slepotě. Genetický test odhalí dispozice a umožní prevenci.

Genetický test Bechtěrevovy choroby

Dodání do 30 dnů
Hodnocení nehodnoceno
Cena 2 190 Kč

Bechtěrevova choroba neboli ankylosující spondylitida je zánětlivé onemocnění páteře a kloubů. Genetický test odhalí příčiny bolestí páteře a kloubů.