Testy klíšťat

Test na borélie

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 545 Kč

Analýza klíštete na přítomnost borélií. Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Termín dodání výsledku je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře.

Test na klíšťovou encefalitidu

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 787 Kč

Analýza klíštete na přítomnost původce klíšťové encefalitidy. Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Termín dodání výsledku je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře.

Test na ehrlichie

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 545 Kč

Analýza klíštete na přítomnost ehrlichií (anaplasmy). Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Termín dodání výsledku je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře.

Test na borélie a ehrlichie

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 787 Kč

Analýza klíštete na přítomnost borélií a ehrlichií (anaplasmy). Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Termín dodání výsledku je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře.

Test na borélie a encefalitidu

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 1 029 Kč

Analýza klíštete na přítomnost borélií a o virů klíšťové encefalitidy. Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Termín dodání výsledku je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře.

Test na borélie, ehrlichie a encef.

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 1 400 Kč

Analýza klíštete na přítomnost borélií, ehrlichií (anaplasmy) a virů klíšťové encefalitidy. Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Máte-li odběrovou sadu, zadejte slevový kód po kliknutí na tlačítko objednat.