Testy klíšťat

Test na borélie (klíště)

Analýza klíštete na přítomnost borélií. Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Termín dodání výsledku je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře.

Test na borélie (klíště)
Dostupnost/doba analýzy do 3 dnů
Hodnocení 100 %
Výrobce/poskytovatel Elisabeth Pharmacon, spol. s r.o.
Katalogové číslo TE01
  • Klíště
545 Kč
Objednat

Kvantifikační analýza klíštete na přítomnost borélií. Test provádíme z živého nebo mrtvého klíštěte, který nám zákazníci zasílají poštou. Zákazník obdrží e-mailem zprávu o tom, zda vzorek je negativní nebo pozitivní. Zpráva o výsledku analýzy obsahuje také počet baktérií ve vzorku a podle koncentrace borélií jsou následně doporučeny další kroky. Zpráva slouží lékaři jako podklad pro zahájení preventivní léčby.

V případě přisátí klíštěte lze klíště popsaným způsobem odstranit z kůže a ponechat živé. Pokud nemáte naši odběrovou sadu pro uchování klíštěte, vložte klíště do nerozbitné umělohmotné lékovky, zkumavky, uzavíratelného sáčku nebo jiného vhodného obalu společně s kouskem vlhkého papíru (aby klíště nevyschlo).

Termín dodání výsledku analýzy klíštěte je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře. Termín dodání není počítán od data objednávky, neboť nejsme schopni garantovat dodání výsledků, pokud klient zašle klíště nebo platbu později. Běžně je termín dodání přibližně 5 pracovních dnů po provedení objednávky.