Testy klíšťat

Test komplet EXTRA (klíště)

Analýza klíštete na přítomnost borélií, ehrlichií (anaplasmy), virů klíšťové encefalitidy, bartonelly, babézií. Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte.

Test komplet EXTRA (klíště)
Dostupnost/doba analýzy do 3 dnů
Hodnocení nehodnoceno
Výrobce/poskytovatel Elisabeth Pharmacon, spol. s r.o.
Katalogové číslo TB07
Test klíštěte Extra
  • Test klíštěte Extra
  • EliTest tick sada
1 990 Kč
Objednat

Analýza klíštete na přítomnost

  • borélií,
  • ehrlichií (anaplasmy),
  • virů klíšťové encefalitidy,
  • bartonelly,
  • babesií.

Test provádíme z živého nebo mrtvého klíštěte, který nám zákazníci zasílají poštou. Zákazník obdrží e-mailem zprávu o tom, zda vzorek je negativní nebo pozitivní. Zpráva o výsledku analýzy obsahuje také počet baktérií (pouze u bakterií) ve vzorku a podle koncentrace jsou následně doporučeny další kroky. Zpráva slouží lékaři jako podklad pro zahájení léčby.

Termín dodání výsledku analýzy klíštěte je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře. Termín dodání není počítán od data objednávky, neboť nejsme schopni garantovat dodání výsledků, pokud klient zašle klíště nebo platbu později. Běžně je termín dodání přibližně 5 pracovních dnů po provedení objednávky.

Doporučujeme si pořídit odběrovou sadu

Odběrová sada za cca 50 Kč je k dostání v lékárnách.

Doporučujeme našim klientům si pořídit odběrovou soupravu na klíšťata, která obsahuje návod jak správně klíště vytáhnout a uchovávací roztok. Použitím odběrové soupravy dojde k lepšímu uchování baktérií a virů v klíštěti.

Proč mít v lékárničce alespoň jednu sadu po ruce:

  • prodlužuje uchování baktérií a virů v klíštěti - zpřesnění analýzy
  • lze ji přibalit na vícedenní výlety, campování, vodu - na obalu jsou instrukce, kontakty a lze pak klíště zaslat odkudkoli, pouze stačí udělat objednávku přes internet a odkudkoli zaslat poštou vzorek.

Při použití odběrové soupravy Vám odečteme z ceny analýzy 50 Kč (jednorázový slevový kód na 50 Kč je uveden v návodu odběrové soupravy, který použijte při zadání on-line objednávky).

Pokud Vám slevový kód nefunguje, zašlete nám doklad o nákupu a slevový kód. Posoudíme vaši reklamaci a doporučíme další postup.

Více informací o testování klíšťat, o nemocech, které klíšťata způsobují, včetně postupu jak správně vytáhnout klíště najdete na webu:

www.testboreliozy.cz