Testy klíšťat

Test na babesie (klíště)

Analýza klíštete na přítomnost babesií. Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Termín dodání výsledku je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře.

Test na babesie (klíště)
Dostupnost/doba analýzy do 3 dnů
Hodnocení nehodnoceno
Výrobce/poskytovatel Elisabeth Pharmacon, spol. s r.o.
Katalogové číslo TB08
klíště
  • klíště
  • Test na babesie (klíště)
545 Kč
Objednat

Kvantifikační analýza klíštete na přítomnost prvoku babesie. Test provádíme z živého nebo mrtvého klíštěte, který nám zákazníci zasílají poštou. Zákazník obdrží e-mailem zprávu o tom, zda vzorek je negativní nebo pozitivní. Zpráva o výsledku analýzy obsahuje také počet prvoku ve vzorku a podle koncentrace jsou následně doporučeny další kroky. Zpráva slouží lékaři jako podklad pro zahájení preventivní léčby.

V případě přisátí klíštěte lze klíště popsaným způsobem odstranit z kůže a ponechat živé. Klíště vložte do nerozbitné umělohmotné lékovky, zkumavky, uzavíratelného sáčku nebo jiného vhodného obalu společně s kouskem vlhkého papíru (aby klíště nevyschlo).

Testujeme běžně až 3 klíšťata vytažená z jednoho člověka. Klíšťat jsou analyzována jako jeden vzorek a nelze rozlišit, které z klíšťat je pozitivní. Pokud chcete výsledek za každé klíště zvlášť, musíte si objednat pro každé klíště samostatnou analýzu a každému klíštěti bude přiděleno jedno číslo vzorku.

Termín dodání výsledku analýzy klíštěte je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře. Termín dodání není počítán od data objednávky, neboť nejsme schopni garantovat dodání výsledků, pokud klient zašle klíště nebo platbu později. Běžně je termín dodání přibližně 5 pracovních dnů po provedení objednávky.