Testy na lymskou boreliózu

Léčím se s lymskou boreliózou

Chci průběžně sledovat úspěšnost léčby lymské boreliózy.

Léčím se s lymskou boreliózou
Dostupnost/doba analýzy 4-5 dnů
Hodnocení nehodnoceno
Výrobce/poskytovatel Elisabeth Pharmacon, spol. s r.o.
Katalogové číslo TBP03
rodina
  • rodina
4 980 Kč
Objednat

Pro koho je test určen?

Test je určen pro osoby, které se již léčí s lymskou boreliózu a chtějí průběžně sledovat úspěšnost léčby.

Jakou metodou se test provádí?

Test "Léčím se s lymskou boreliózou" zahrnuje podrobný Western Blot (WB) test na protilátky IgM a IgG proti boréliim z krve. Výsledkem testu je informace o pozitivitě/negativitě zvlášť pro protilátky IgM a zvlášť pro protilátky IgG. Náš velmi přesný a citlivý Western Blot test detekuje protilátky proti všem evropským druhům borélií.

Western Blot (WB) test je uznáván za jednu z nejspolehlivějších metod pro detekci protilátek proti infekčním agens (původce, činitel), včetně borélií způsobujících lymeskou boreliózu. Použití tohoto testu od renomované německé nadnárodní společnosti přidává další rozměr kvality a spolehlivosti. Díky německé preciznosti a špičkovému technologickému know-how je tento Western Blot test zárukou vysoké citlivosti a specifity, což je zásadní pro správnou diagnostiku a následnou léčbu lymeské boreliózy.

Naše laboratoř se specializuje na použití této pokročilé diagnostické techniky, která je přímo zaměřená na evropské druhy borélií. Tím zajišťujeme, že naši pacienti obdrží nejenom přesné, ale také nejrelevantnější výsledky pro druhy borélií, s nimiž se nejčastěji setkávají v našem regionu.

Jak se mohu nechat otestovat?

Pro analýzu je potřeba vzorek krve, ve kterém stanovujeme přítomnost protilátek proti boréliím.

Jak se objednat k vyšetření?

Objednejte se: K odběru je potřeba se dopředu objednat telefonicky na čísle +420 777 729 701 na konkrétní termín a také doporučujeme předem vytvořit objednávku analýzy na našich stránkách e-gene.cz

Zaplaťte: Online platební kartou (při objednání on-line nebo přímo v sídle naší společnosti) nebo hotově v den návštěvy našeho Diagnostického labotorního centra.

Dostavte se na odběry: Vzorek krve odebíráme přímo v našem Diagnostickém laboratorním centru Elisabeth Pharmacon na adrese: Rokycanova 4437/5, Brno-Židenice 615 00 Při návštěvě vám zdravotnický personál odebere vzorek krve, který následně v laboratoři zpracujeme.

Výsledky e-mailem: Výsledky vám přijdou na vaši e-mailovou adresu do 5 pracovních dnů od odběru.

Stáhněte si brožuru o lymské borélioze v elektronické podobě ZDE.