Testy na lymskou boreliózu

Nemám / neměl jsem žádné příznaky lymské boreliózy

Měl jsem v uplynulých měsících přisáté klíště, ale doposud jsem neměl a nemám žádné příznaky. Doba od kousnutí klíštětem je delší než 8 týdnů. Chci si ověřit, že jsem se nenakazil boréliemi.

Nemám / neměl jsem žádné příznaky lymské boreliózy
Dostupnost/doba analýzy 4-5 dnů
Hodnocení 100 %
Výrobce/poskytovatel Elisabeth Pharmacon, spol. s r.o.
Katalogové číslo TBP01
980 Kč
Objednat

Pro koho je test určen?

Test je určen především pro osoby, které měly v uplynulých měsících přisáté klíště, ale neměly žádné příznaky a žádné příznaky nyní nevykazují. Doba od kousnutí klíštětem by měla být delší než 8 týdnů. Test je určen pro ty, co si chtějí ověřit, že se nenakazili boréliemi.

Co vyšetření obsahuje?

Test "Nemám / neměl jsem žádné příznaky lymské boreliózy" zahrnuje test na protilátky proti boréliím metodou ELFA. Výsledkem testu je laboratorní zpráva, která obsahuje informace o pozitivitě/negativitě zvlášť pro IgM a zvlášť pro IgG.

Používání metody ELFA pro detekci protilátek proti boréliím v naší laboratoři znamená upřednostnění technologie, která je na špičce diagnostických metod. Oproti běžně používané metodě ELISA nabízí ELFA vyšší citlivost díky použití fluorescenční detekce. To znamená, že dokáže odhalit i velmi nízké hladiny protilátek proti boréliím, což je zásadní pro včasnou diagnostiku a účinnou léčbu lymské boreliózy.

Používáme robotický automat od přední francouzské nadnárodní společnosti specializující se na diagnostickou technologii. Tento automatizovaný přístup zajišťuje nejen vysokou přesnost a opakovatelnost testů, ale také umožňuje efektivnější zpracování většího množství vzorků, což zkracuje dobu čekání na výsledky.

Ačkoliv je metoda ELFA dražší oproti tradičním metodám jako ELISA, investice do této technologie odráží náš závazek poskytovat klientům nejvyšší možný standard péče. Cílem je zabezpečit, aby diagnostika a následná léčba byly co nejefektivnější a přesné, což na první pohled může představovat vyšší náklady. V dlouhodobém horizontu však přináší neměřitelné výhody pro zdraví našich klientů.

Jak se mohu nechat otestovat?

Pro analýzu je potřeba vzorek krve, ve kterém stanovujeme přítomnost protilátek.

Jak se objednat k vyšetření?

Objednejte se: K odběru je potřeba se dopředu objednat telefonicky na čísle +420 777 729 701 na konkrétní termín a také doporučujeme předem vytvořit objednávku analýzy na našich stránkách e-gene.cz

Zaplaťte: Online platební kartou (při objednání on-line nebo přímo v sídle naší společnosti) nebo hotově v den návštěvy našeho Diagnostického laboratorního centra.

Dostavte se na odběry: Vzorek krve odebíráme přímo v našem Diagnostickém laboratorním centru Elisabeth Pharmacon na adrese: Rokycanova 4437/5, Brno-Židenice 615 00 Při návštěvě vám zdravotnický personál odebere vzorek krve, který následně v laboratoři zpracujeme.

Výsledky e-mailem: Výsledky vám přijdou na vaši e-mailovou adresu do 5 pracovních dnů od odběru.

Stáhněte si brožuru o lymské borélioze v elektronické podobě ZDE.