Testy močových infekcí

Test na 22 typů HPV - ženy a muži

Analýza vzorku na přítomnost 22 rizikových typů HPV (papilomavirů) pro samoplátce. Analýzu provádíme běžně do 10 pracovních dnů od doručení vzorku a platby.

Test na 22 typů HPV - ženy a muži
Dostupnost/doba analýzy do 10 dnů
Hodnocení 100 %
Výrobce/poskytovatel Elisabeth Pharmacon, spol. s r.o.
Katalogové číslo MI05-HPV
DNA analýza močových infekcí-HPV-papilomavirus
  • DNA analýza močových infekcí-HPV-papilomavirus
2 420 Kč
Objednat

Analýza vzorku moče nebo stěru z močové trubice, vagíny, z rekta apod. na přítomnost 22 rizikových typů papilomavirů (HPV). Zákazník obdrží e-mailem zprávu o tom, zda vzorek je negativní nebo pozitivní. Zpráva slouží lékaři jako podklad pro zahájení léčby.

Více informací o močových infekcích, příznacích, diagnostice a léčbě naleznete na:

www.mocoveinfekce.cz

Jak si správně vybrat analýzu?

Při objednávce do pole „poznámka“ napište, odkud budete odběr provádět. (Například z úst nebo rekta.) Podle toho Vám zašleme odpovídající odběrovou sadu.

Testování HPV u žen

Odběr můžete provést sami naprosto bezbolestně pomocí stěrového tampónu nebo požádáte vašeho gynekologa.

Odběrová souprava obsahuje odběrovou štětičku a zkumavku. Vzorek odešlete poštou do naší laboratoře, nebo jej po telefonické domluvě předem donesete osobně. Po doručení vašich vzorků k nám do laboratoře, provedeme analýzu do 10 pracovních dní a na váš e-mail vám zašleme zprávu o výsledku pro vašeho lékaře. Tato zpráva v případě pozitivity obsahuje i výčet typů a množství nalezených papilomavirů. Ve zprávě je také uvedena možnost využití očkování proti HPV.

V případě, že si přejete osobní návštěvu, objednejte se telefonicky na tel. +420 777 729 701. Cena za konzultaci je 605,- Kč vč. DPH. Konzultace je poskytována k diagnostice a přenosu HPV, nikoliv k léčbě HPV (léčbu neposkytujeme).

U žen, které jsou pozitivní na HPV virus, je vhodné provést analýzu na Chlamydia trachomatis. Ukazuje se, že souběžná infekce HPV virem a chlamydiemi násobně zvyšuje riziko onemocnění rakovinou děložního čípku.

Testování HPV u mužů

Test na papilomaviry se u mužů provádí pouze ze stěrů (z kůže a/nebo sliznic), které musí provést náš specialista při osobní konzultaci. Analýzu lze doplnit i o moč, takže stěr z močové trubice není třeba provádět. Odběr provedený stěrem dle nejnovějších poznatků je naprosto bezbolestný (bez použití jehel a skalpelů) a přitom zajišťuje 100% validní výsledky. Objednávejte se telefonicky na tel. +420 777 729 701. Analýzu si nemusíte předem objednávat. Stačí si dohodnout termín konzultace, během které objednávku analýzy připravíme a provedeme odběr vzorku. Cena za konzultaci je 605,- Kč vč. DPH.

Testování HPV z dutiny ústní nebo z análního otvoru (ženy i muži)

Na základě online objednávky vám bude na vaši e-mailovou adresu zaslána proformafaktura a po jejím uhrazení převodem z účtu vám bude odeslána odběrová souprava s návodem (pokud službu uhradíte platební kartou, zahajujeme zpracování objednávky ihned po jejím doručení). Odběrová souprava obsahuje tampón a stabilizátor, který uchovává virovou DNA při pokojové teplotě minimálně po dobu jednoho týdne. Odběr vzorku si můžete provést sami. V případě, že si odběr nechcete provést sami, můžete se telefonicky objednat do naší laboratoře. Po doručení vašich vzorků k nám do laboratoře, provedeme analýzu do 10 pracovních dní a na váš e-mail vám zašleme zprávu o výsledku pro vašeho lékaře. Tato zpráva v případě pozitivity obsahuje i výčet typů a množství nalezených papilomavirů.

Cena analýzu všech 22 typů rizikových HPV virů je 2.420,- Kč vč. DPH. Cena za konzultaci je 605,- Kč vč. DPH.