Testy močových infekcí

Test na ureaplasmu a mycoplasmu

Analýza vzorku moči na přítomnost:
Ureaplasma urealyticum / parvum,
Mycoplasma hominis / genitalium.

Test na ureaplasmu a mycoplasmu
Dostupnost/doba analýzy 4-5 dnů
Hodnocení nehodnoceno
Výrobce/poskytovatel Elisabeth Pharmacon, spol. s r.o.
Katalogové číslo MI10 US+MHG
1 390 Kč
Objednat

Upozornění: V případě, že užíváte běžná ATB, odběr moči na PCR vyšetření doporučujeme minimálně týden po ukončení léčby. Pokud jste byli léčeni ATB azitromycin, vyčkejte s odběrem 3 týdny po doužívání antibiotik.

DNA analýza v naší laboratoři je velmi snadná – vyplníte objednávku, zaplatíte, poštou obdržíte odběrovou zkumavku s návodem jak odebrat vzorek, odeberete vzorek moče, pošlete poštou do naší laboratoře a od nás mailem obdržíte výsledek analýzy.

Jedná se o DNA vyšetření ze vzorku zaslaného do naší laboratoře poštou. Po vyplnění objednávky a zaplacení vyšetření obdržíte poštou odběrové zkumavky, návod pro odběr vzorku a bublinkovou obálku pro odeslání vzorku do naší laboratoře poštou. Ženy obdrží zkumavku na odběr moče a tampón na výtěr z vagíny. Muži obdrží pouze zkumavku na moč – analýza se u mužů provádí z moče. Délka mužské močové trubice umožňuje citlivou DNA analýzu z moče bez nutnosti provádění výtěru z močové trubice.

Analýza vzorku moče (muži) nebo vzorku moče kombinovaného se stěrem z vagíny (ženy) bude provedena pro tyto baktérie:

  • Ureaplasma urealyticum / parvum
  • Mycoplasma hominis / genitalium

Jako výsledek obdržíte e-mailem laboratorní zprávu o tom, zda vzorek je negativní nebo pozitivní. Laboratorní zpráva poslouží vašemu lékaři jako podklad pro zahájení léčby.

Více informací o močových infekcích, příznacích, diagnostice a léčbě naleznete na:

www.mocoveinfekce.cz